Ženy v zjazdovom lyžovaní na Slovensku: Nová generácia a fenomenálna Vlhová  | Slovenský olympijský tím
Ženy v zjazdovom lyžovaní na Slovensku: Nová generácia a fenomenálna Vlhová | Slovenský olympijský tím

Fantastická Petra Vlhová v Záhrebe opäť druhá! Zdolala ju len Shiffrinová!  (VIDEO) | 7sport.sk
Fantastická Petra Vlhová v Záhrebe opäť druhá! Zdolala ju len Shiffrinová! (VIDEO) | 7sport.sk

Zjazdové lyžovanie . | Dogstar

ONLINE: Petra Vlhová dnes - 1. kolo, slalom v Levi 2022 (nedeľa) | SPORTNET

Petra Vlhová dnes kombináciu nedokončila, vypadla v 1. kole Altenmarkt ženy zjazdové  lyžovanie
Petra Vlhová dnes kombináciu nedokončila, vypadla v 1. kole Altenmarkt ženy zjazdové lyžovanie

Schladming 2022 (SP alpské lyžovanie): program, priamy prenos, výsledky |  BetArena.sk
Schladming 2022 (SP alpské lyžovanie): program, priamy prenos, výsledky | BetArena.sk

HNonline.sk - Vlhová pokazila obrovský slalom v Taliansku, Gisinová sa na  ňu doťahuje
HNonline.sk - Vlhová pokazila obrovský slalom v Taliansku, Gisinová sa na ňu doťahuje

Šťastná Vlhová: Mám radosť, že som znova útočila na najvyššie priečky -  Zimné športy - Šport - Pravda
Šťastná Vlhová: Mám radosť, že som znova útočila na najvyššie priečky - Zimné športy - Šport - Pravda

Vlhová v obrovskom slalome SP v Killingtone šiesta | Slovenský olympijský  tím
Vlhová v obrovskom slalome SP v Killingtone šiesta | Slovenský olympijský tím

LIVE Petra Vlhová dnes 1 kolo - obrovský slalom / Killington | Šport.sk

ONLINE: Petra Vlhová dnes - 1. kolo, obrovský slalom v Killingtone 2022  (sobota) | SPORTNET
ONLINE: Petra Vlhová dnes - 1. kolo, obrovský slalom v Killingtone 2022 (sobota) | SPORTNET

Druhý obrovský slalom v Courcheveli pre Švédku Hectorovú, Vlhová opäť za  stupňom víťazov - Zväz slovenského lyžovania
Druhý obrovský slalom v Courcheveli pre Švédku Hectorovú, Vlhová opäť za stupňom víťazov - Zväz slovenského lyžovania

Skvelá Vlhová obsadila tretie miesto v sobotňajšom slalome vo fínskom Levi  (video) - Webnoviny.sk
Skvelá Vlhová obsadila tretie miesto v sobotňajšom slalome vo fínskom Levi (video) - Webnoviny.sk

Petra Vlhová dnes / program - výsledky - kalendár - preteky / sezóna SP  2021/22 | Šport.sk
Petra Vlhová dnes / program - výsledky - kalendár - preteky / sezóna SP 2021/22 | Šport.sk

Petra Vlhová program ➤ kompletný kalendár SP 2022/23

Petra Vlhová vyhrala v Levi a porazila Shiffrinovú VIDEO

Petra Vlhová - zjazdové lyžovanie | Petra, Fashion, Sports jersey

ONLINE: Lyžovanie - obrovský slalom - 1. kolo - Kronplatz (Petra Vlhová) |  Šport.sk
ONLINE: Lyžovanie - obrovský slalom - 1. kolo - Kronplatz (Petra Vlhová) | Šport.sk

Vlhová bola v prvom kole rýchlejšia ako Shiffrinová, ale nakoniec skončila  v Killingtone mimo pódia - Webnoviny.sk
Vlhová bola v prvom kole rýchlejšia ako Shiffrinová, ale nakoniec skončila v Killingtone mimo pódia - Webnoviny.sk

Petra Vlhova is 'a very strong rival' for Mikaela Shiffrin | The Seattle  Times
Petra Vlhova is 'a very strong rival' for Mikaela Shiffrin | The Seattle Times

Výborná Petra Vlhová v slalome v Kranjskej Gora vydrela víťazstvo! SP zjazdové  lyžovanie
Výborná Petra Vlhová v slalome v Kranjskej Gora vydrela víťazstvo! SP zjazdové lyžovanie

ONLINE: Petra Vlhová dnes - 1. kolo, slalom v Levi 2022 | SPORTNET

Výborný vstup. Vlhová bude útočiť na stupne víťazov - Zimné športy - Šport  - Pravda
Výborný vstup. Vlhová bude útočiť na stupne víťazov - Zimné športy - Šport - Pravda